ערכת R-2 לניקוי פאנלים סולאריים

הכירו את ערכת ניקוי מערכות סולאריות החדשה שלנו, אשר יוצרה במיוחד עבור ניקוי פאנלים סולאריים וכוללת מספר אביזרים שיהפכו את עבודת השטיפה העצמית למקצועית יותר, מהירה יותר וקלה יותר, או כמו שאנחנו קוראים לזה – Make It Simple

● המברשת התלת מימדית בעלת 5 הפאות אשר תוכננה כך שתוכלו להגיע לכל המקומות אליהם מברשות אחרות לא יכולות להגיע. המברשת מורכבת מאלפי סיבים אשר שומרים על הציפוי העדין של הפאנל ומורידים כל כתם ולכלוך במהירות ובפשטות.

● מוט אלומיניום טלסקופי ארוך וקל במיוחד הניתן לכוונון החל מ1.2 ועד 5 מטר (במקום הסטנדרט הקיים בשוק של 2.5 מטר) במשקל 3.5 קילו בלבד. המוט נוצר כדי שתוכלו להגיע לכל המקומות המאתגרים והרחוקים שיש על גג ביתכם ללא מאמץ ושבירת הגב.

● צינור הזרמת מים באורך 5 מטר אשר מתחבר בפשטות לכל ברז ומזרים את המים בעוצמה רבה על מנת לקצר את זמן השטיפה ולצמצם צריכת מים.

המוצרים המשלימים של R-2

ניקית, הרווחת!

  • מרכך מים ידני – מתוצרת ארה״ב, מוכן לעבודה מיידית, כושר סינון של שני קוב מים בין ריענון לרענון, עומד בהמלצות של יצרני הפאנלים הסולריים.
  • מרכך מים חכם  – מתוצרת ארה״ב מתאים להתקנה קבועה ולגגות מסחריים, יודע לעבוד בהספקים גבוהים ומתאים לחברות ניקיון ואנשים פרטיים עם מערכות של 50 קילו ומעלה. רק לחבר לחשמל בסוף יום העבודה והוא מוכן לשימוש חוזר. כולל יחידת בקרה ממוחשבת המציגה את כמות וסטאטוס המים לשימוש בכל רגע נתון. עומד בתקנים הקפדניים של יצרני הפאנלים הסולריים.